Тв программа спорт 2: Канал «Спорт 2» — программа передач онлайн — Яндекс.Телепрограмма

DMCA (Copyright) Complaint to Google :: Notices :: Lumen

sender
Group-IB
on behalf of
ООО «ИBИ.РУ»

[Private]
RU
Sent on
COUNTRY: RU 🇷🇺

recipient
Google LLC


[Private]
Mountain View, CA, 94043, US

submitter
Google LLC

principal

ООО «ИBИ.РУ»

Other Entities:

  • Principal
Notice Type:
DMCA
  1. Copyright claim 1

    Kind of Work: Unspecified

    Description movie «Аманат» (2022)

    Original URLs:

    1. www.kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. m.kinosmart.club — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  2. Copyright claim 2

    Kind of Work: Unspecified

    Description series «Сёстры» (2021)

    Original URLs:

    1. www. kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. gidonline.fun — 1 URL
    2. turkru.org — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  3. Copyright claim 3

    Kind of Work: Unspecified

    Description movie «The Gentlemen / Джентльмены» (2019)

    Original URLs:

    1. www.kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. online.viks.tv — 1 URL
    2. g4.zona.plus — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  4. Copyright claim 4

    Kind of Work: Unspecified

    Description movie «Казнь» (2021)

    Original URLs:

    1. www. kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. anime-portal.ru — 1 URL
    2. rezka.vet — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  5. Copyright claim 5

    Kind of Work: Unspecified

    Description series «Ищейка» (2015)

    Original URLs:

    1. www.kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. hdrezka.re — 3 URLs
    2. tushkan.live — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  6. Copyright claim 6

    Kind of Work: Unspecified

    Description series «За первого встречного» (2019)

    Original URLs:

    1. www. kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. kinohit.org — 1 URL
    2. kinotazz.net — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  7. Copyright claim 7

    Kind of Work: Unspecified

    Description movie «PAW Patrol: The Movie / Щенячий патруль в кино» (2021)

    Original URLs:

    1. www.kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. ru4.turbokino.me — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  8. Copyright claim 8

    Kind of Work: Unspecified

    Description series «Criminal Minds / Мыслить как преступник» (2005)

    Original URLs:

    1. www. kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. hdseria.online — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  9. Copyright claim 9

    Kind of Work: Unspecified

    Description series «Великая» (2015)

    Original URLs:

    1. www.kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. kinogo.city — 1 URL
    2. kinogo-filmy.net — 1 URL
    3. kinogo-film.xyz — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

  10. Copyright claim 10

    Kind of Work: Unspecified

    Description series «Bones / Кости» (2005)

    Original URLs:

    1. www. kinopoisk.ru — 1 URL

    Allegedly Infringing URLs:

    1. www.lostfilmhd.ru — 2 URLs
    2. seasonvar-ru.seasonvar.lol — 1 URL
    3. kinogo2.biz — 1 URL
    4. hdrezka.re — 1 URL
    5. lseria.net — 1 URL
    6. dostfilms.co — 1 URL

    Click here to request access and see full URLs.

Jurisdictions
RU

Topics

DMCA Notices,
Copyright

Tags

Sport2 — программа TV stanice na dnes, zajtra, 14 dní dopredu

  • СОБОТА
    , 29.10.2022
  • 03:45
    футбол
  • 06:00
    футбол
  • 07:30
    GP конфиденциально
  • 08:00
    Телевизионные магазины
  • 09:00
    футбол
  • 11:00
    Телевизионные магазины
  • 12:00
    Кубок Италии, реприза
  • 12:30
    Хазена
  • 14:15
    NCAA, американский футбол
  • 17:45
    Хазена
  • 19:45
    Ледни Хокей
  • 21:45
    футбол
  • 23:45
    GP конфиденциально
  • 00:15
    Злате окамжики
  • 00:30
    NCAA, сестржих
  • 01:00
    NCAA, американский футбол
  • 03:30
    Формула 1
  • НЕДЕЯ
    , 06. 11.2022
  • 01:00
    NCAA, американский футбол
  • 04:30
    Tipos extraliga, sestřih
  • 05:00
    Покер
  • 06:00
    Хазена
  • 07:45
    Телевизионные магазины
  • 08:45
    Хазена
  • 10:30
    Tipos extraliga, sestřih
  • 11:00
    Телевизионные магазины
  • 12:00
    NCAA, сестржих
  • 12:30
    футбол
  • 14:00
    футбол
  • 16:00
    Хазена
  • 17:45
    Хазена
  • 19:45
    футбол
  • 21:45
    GP конфиденциально
  • 22:15
    Покер
  • 23:15
    Злате окамжики
  • 23:30
    Tipos extraliga, sestřih
  • 00:00
    Ледни Хокей
  • 02:30
    Хазена
  • УТОРОК
    , 08. 11.2022
  • 03:00
    Ледни Хокей
  • 05:30
    Tipos extraliga, sestřih
  • 06:00
    Хазена
  • 08:00
    Телевизионные магазины
  • 09:00
    Ледни Хокей
  • 11:00
    Телевизионные магазины
  • 12:00
    Tipos extraliga, sestřih
  • 12:30
    Хазена
  • 14:15
    Хазена
  • 16:00
    NCAA, американский футбол
  • 19:30
    Злате окамжики
  • 19:45
    футбол
  • 20:30
    Tipos extraliga, sestřih
  • 21:00
    Ледни Хокей
  • 23:00
    Хазена
  • 01:00
    Хазена
  • 03:00
    футбол

Телепрограмма stanice Sport2 na celý týždeň — Телепрограмма

Днес

06:00 Покер Зазнам, World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/7

07:00 Poker Záznam, World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/8

08:00 Televizní nákupy

09:00 Fotbal: Galatasary — Alanyaspor Záznam, Turecká Süper Lig, 11. kolo

11:00 Televizní nákupy

12:00 Házená: Győri ETO — Buducnost Záznam, Liga mistrů EHF, Ženy

13:45 GP Confidential

14 :15 Футбол: Славия – CFR Záznam, Evropská konferenční liga, základní skupina

16:15 Fotbal: Arsenal — PSV Záznam, Evropská liga, základní skupina

18:30 Fotbal: Lazio — Midtjylland Přímý přenos utkání, Evropská Konferenční Liga, Základní Skupina

20:45 Фотбал: Манчестер Юнайт0131 Záznam, Evropská konferenční liga, základní skupina

01:00 Lední hokej: Frölunda — Brynäs Záznam, SHL, základní část

03:30 Lední hokej: Slovan Bratislava — HK Poprad Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 12. kolo

20:45

Fotbal: Manchester United — Sheriff

Přímý přenos utkání, Evropská liga, základní skupina

Zajtra

06:00 Házená: DHK Baník Most — FTC Rail Груз Záznam, Liga mistrů EHF, Ženy

07:45 Pobouření (Outraged) — dokumentární seriál UEFA

08:00 Televizní nákupy

09:00 Fotbal: Trabzonspor — Sivasspor Záznam, Turecká Süper Lig, 11. kolo

11:00 Televizní nákupy

12:00 Lední hokej: Slovan Bratislava — HK Poprad Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 12. kolo

14:30 Злате Окамжики

14:45 Tipos extraliga, sestřih

15:15 Tipos extraliga, sestřih

15:45 Fotbal: Slovan Bratislava — Pyunik Evropská konferenční liga, základní skupina

17:45 Lední Hokej: Slovan Bratislava — HC KoShice PřIMý Přenos Utkání, Tipos Extraliga, Základní část, 13. Kolo

20:30 , Fotbal: karagükukukukukukukuk0132

22:30 Lední hokej: Slovan Bratislava — HC Košice Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 13. kolo

01:00 Tipos extraliga, sestřih

01:30 Fotbal: Lazio — Midtjylland Záznam, Evropská liga, základní skupina

03:45 Fotbal: Manchester United — Sheriff Záznam, Evropská liga, základní skupina

20:30

Fotbal: Karagümrük — Galatasaray

Turecká Süper Lig, 12 Коло, Днешни

Sobota

06:00 Fotbal: Evropská liga Záznam, nejlepší okamžiky

07:30 GP Confidential

08:00 Televizní nákupy

09:00 Fotbal: Slovan Bratislava — Pyunik Záznam, Evropská konferenční liga, základní skupina

11:00 Televizní nákupy

12:00 Coppa Italia, repríza

12:30 Házená: DHK Baník Most — FTC Rail Cargo Záznam, Liga mistrů EHF, Ženy

14:15 NCAA, americký fotbal Záznam, základní část, 9. týden

17:45 Házená: Považská Bystrica — HC Izvidac Přímý přenos utkání, EHC, muži, 2. kolo, 1. zápas

19:45 Lední hokej: Växjö — Färjestad SHL, základní část, dnešní

21:45 Fotbal: Karagümrük — Galatasaray Záznam, Turecká Süper Лиг, 12. коло

23:45 GP Confidential

00:15 Zlaté okamžiky

00:30 NCAA, sestřih

01:00 NCAA, americký fotbal: Tennessee — Kentucky Přímý přenos utkání, základní část, 9. týden

03:30 Formule 1 Záznam, Velká cena Mexika, trénink 3

04:45 Formule 1 Záznam, Velká cena Mexika, kvalifikace

21:45

Fotbal: Karagümrük — Галатасарай

Záznam, Turecká Süper Lig, 12. kolo

Nedeľa

06:00 Fotbal: Slovácko — Kolín nad Rýnem Záznam, Evropská konferenční liga, základní skupina

08:00 Televizní nákupy

09:00 Lední hokej: Växjö — Färjestad Záznam, SHL, základní část

11:00 Televizní nákupy

12:00 GP Confidential

12:30 Házená: Považská Bystrica — HC Izvidac Záznam, EHC, Muži, 2. Kolo, 1. Zápas

14:15 Coppa Italia, Repríza

14:45 Tipous extraliga, SESTřIH

Slovan Bratislava Přímý přenos utkání, Tipos Extraliga, základní část, 14. kolo

18:00 GP Confidential

18:30 Formule 1 Záznam, Velká cena Mexika, kvalifikace

19:45 Формула 1 Přímý přenos utkání, Velká cena Mexika, předzávodní studio

20:45 Formule 1 Přímý přenos utkání, Velká cena Mexika, závody

23:00 GP Confidential

23:30 Lední hokej : ZSC Lions – Lausanne HC Záznam, Národní liga, základní část

02:00 Lední hokej: SCL Tigers — Lakers Záznam, Národní liga, základní část

04:30 Házená: Telekom Veszprém — Магдебург Záznam, Liga mistrů EHF, muži

20:45

Formule 1

Přímý přenos utkání, Velká cena Mexika, závody

Pondelok

06:00 Fotbal: Slovan Bratislava — Pyunik Záznam, Evropská konferenční liga, základní skupina

08:00 Televizní nákupy

09:00 Fotbal: Karagümrük — Galatasaray Záznam, Turecká Süper Lig, 12. kolo

11:00 Televizní nákupy

12:00 Lední hokej: Växjö — Färjestad Záznam, SHL, základní část

14:00 Fotbal: Istanbulspor — Fenerbahce Záznam, Turecká Süper Lig, 12. kolo

16:00 Zlaté okamžiky

16:15 Lední hokej: Slovan Bratislava — HC Košice Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 13. kolo

18:45 Formule 1 Velká cena Mexika, předzávodní studio

19:45 Формала 1 Зацнам, Велька Сина Мексика, Заводи

22:00 Фотбал: Басаксехир — Giresunspor Záznam, Tureckár — Giresunspor Záznam, Srieckár — Sheersunspor Záznam, Sycrehir — Sheersunspor Záznam. a EKL Záznam, upoutávka

01:00 Lední hokej: ZSC Lions – Lausanne HC Záznam, Národní liga, základní část

03:30 Lední hokej: SCL Tigers — Lakers Záznam, Národní лига, základní část

22:00

Fotbal: Basaksehir — Giresunspor

Záznam, Turecká Süper Lig, 12. kolo

Utorok

06:00 Lední hokej: Växjö — Färjestad Záznam, SHL, základní část

08:00 Televizní nákupy

09:00 Fotbal: Istanbulspor — Fenerbahce Záznam, Turecká Süper Lig, 12. kolo

11:00 Televizní nákupy

12:00 Lední hokej: Banská Bystrica — Слован Братислава Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 14. kolo

14:30 Lední hokej: Slovan Bratislava — HC Košice Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 13. kolo

17:00 Házená: Фейер-Б.А.Л. Veszprém — Schaffhausen Přímý přenos utkání, EHF, Evropská liga, muži

18:45 Házená: Ferencváros — Ystads Přímý přenos utkání, EHF, Evropská liga, muži

20:30 Pobouření (Outraged) — документальный сериал УЕФА

20:45 Házená: Montpellier Handball — TATRAN Prešov Přímý přenos utkání, EHF, Evropská liga, muži

22:30 Fotbal: Basaksehir — Giresunspor Záznam, Turecká Süper Lig, 12. kolo

00:30 Lední hokej: EV Zug – HC Davos Záznam, Národní liga, základní část

03:00 Tipos extraliga, sestřih

03:30 Lední hokej: Slovan Bratislava — HC Košice Záznam, Tipos Extraliga, základní část, 13.